KAZANMAYA ERKEN BAŞLAYIN

Gerçek dünya görevleriyle yetenekleri bugünden kazanın, iş hayatına hazırlayın ve onlarla daha kaliteli bir etkileşim kurun.

Download içeriği - kurumlar

Gençlerin Görüş Alanına Girin.

Markalı içeriklerle, gençlere parlak bir geleceğin kapısını açın. Rayz üzerinde sunacağınız onlarca özel görev, challenge, online stajlar ve keyifli eğitimlerle gençleri bugünden iş dünyasına hazırlayın ve onların hayallerine ortak olun.

step - 1

Özel görevler
ve deneyimler
tasarlayın

step - 2

Sponsor olun.
Etkileşime
geçin.

step - 3

Puan, rozet,
sertifika ve ödüller
tanımlayın

step - 4

Markanıza uygun en iyi yetenekleri seçin

step - 5

Kendi insan kaynağınızı oluşturun.

Farklılaşma, Kültür Yaratma ve İlham Vermede Teknolojinin Gücünü Kullanın

Yeni nesil, inandıkları ve onlara değer veren markalara destek olmak ve katılmak istiyor. İlham verici, zengin ve nitelikli içerikleri geniş bir yetenek ağına sunarak fırsatları zenginleştirin. Eğitim ve gelişim gibi asil bir amaçla gençlerin dünyalarına değer katın.

Promise - 1

Yüzyılın En Büyük Öğrenme Hareketliliğini Birlikte Başlatalım

Markanız için etkileşimi artırmak, parlak beyinlerin ilgisini çekmek, onlarla bağ kurmak ve aranılan yeteneklere ulaşmak için Rayz, sıra dışı ve zekice bir yol sunuyor. Eğitimin gücünü kullanarak nasıl büyük bir katma değer üreteceğinizi size kanıtlıyor. Siz gençlerin eğitimini destekliyorsunuz ve sonra o gücü hep beraber parlak bir gelecek inşa etmek için kullanıyoruz.

Promise - 2

Keyifli Öğrenme Deneyimleri Yaşatın

Özgün bir oyunlaştırma sistemi sayesinde, öğrenciler seviye atlayabilir, akranlarıyla rekabet edebilir, herkesle eşit şartlarda kişisel gelişimlerini zirveye taşıyabilir. Çok eğleneceklerinin garantisini veriyoruz.

Promise - 3
Lifestyle 1

Yenilikçi oyunlaştırma özelliklerine sahip Rayz üzerinde personalar oluşturun, beceri ve yetkinlikleri tanımlayın ve kitleyi kendinize çekin.

Lifestyle 2

Rayz ile, henüz çalışanınız veya stajyeriniz olmayan gençlere ulaşarak daha temel noktadan sadakat yaratın. Gönüllü marka elçileri oluşturun.

Lifestyle 3

Hangi nitelikte profil talep ediyorsanız tam isabet sonuç alın. Ortaya çıkan katma değerden hem gençler kazansın hem siz kazanın.

Gurur Verecek Hikâyeleri
Birlikte Yazalım

Rayz ile, gençler için öğrenmeyi karşı konulamaz hale getirerek, gelecek vaat eden yollarda ilerlemelerini sağlama konusunda kararlıyız. Rayz ile neler başarabileceğimizi, eğitimi ve iş dünyasının geleceğini nasıl dönüştürebileceğimizi birlikte görelim!

Online staj, eğitim bursu, mentorluk, CEO’larla buluşma, workshop davetleri, yurtdışı seyehai ve çeşitli fiziksel ödüller kazanma fırsatları

Kazanılan beceri ve yetkinliklerin kanıtı onaylı rozet ve sertifikalar ve tüm deneyimlerin kaydedildiği dijital portfolyo ve transkript sayesinde görünürlük

Vaka çalışmaları, araştırma projeleri, tasarım görevleri, ürün geliştirme fikirleri, girişimcilik, piyasa analizi, prototip geliştirme, sosyal kampanyalar oluşturma gibi onlarca farklı görev tipleri

Liderlikten girişimciliğe, sosyal sorumluluktan medya ve iletişime, teknolojiden tasarıma 10 farklı kategoride; 3 zorluk seviyesinde görevler (Başlangıç-Orta-İleri)